Milu Home

  • 80 m²

Ulokowany w dzielnicy Wandsbek 3-pokojowy apartament Milu Home Hamburg oferuje zakwaterowanie 15 min jazdy samochodem od takich atrakcji kulturalnych, jak Muzeum czekolady CHOCOVERSUM. W apartamencie o powierzchni 80 m² Goście pragnący aktywnego wypoczynku mogą korzystać z lodowiska.

W tym apartamencie jest 1 łazienka. Znajdziesz tu również suszarkę do włosów i suszarkę.

Obiekt jest wyposażony w aneks kuchenny dla tych, którzy chcą zadbać o siebie.

Kościół Christuskirche Wandsbek jest w tylko 1 km, a Muzeum sztuki Hamburger Kunsthalle leży w odległości 7 km od tego apartamentu. Muzeum prototypów samochodów znajduje się 20 min drogi samochodem od obiektu. Apartament Milu Home jest usytuowany 7 km od dworca kolejowego Dammtor.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Milu Home Hamburg
Barbat Home-Ferienwohnung Im Holstenhofweg-2
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Barbat Home-Ferienwohnung Im Holstenhofweg-2

8.5
Świetny 29 opinii
767 m od nieruchomości
USD 396 USD 356
za noc
Hami Home Hamburg
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Hami Home Hamburg

5.2
Przyjemnie 182 opinie
778 m od nieruchomości
USD 61 USD 55
za noc
Zentrales Neues Apartment
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Zentrales Neues Apartment

6.0
Przyjemny 31 opinii
1.2 km od nieruchomości
USD 223 USD 201
za noc

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W kuchni

    • Suszarka do naczyń

    Dla dzieci

    • Łóżeczka dla dzieci

    W łazience

    • Pralka
    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Wystrój

    • Podłoga z parkietem

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 18:00
    Wyjazd: od 08:00 do 11:00
    Często Zadawane Pytania
    • Czy apartament Milu Home akceptuje zwierzęta?
      Niestety apartament Milu Home nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy apartament Milu Home spełnia wymagania osób podróżujących służbowo?
      Apartament Milu Home oferuje szereg udogodnień dla osób podróżujących służbowo, w tym biurko.

    Lokalizacja

    Map

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Milu Home Hamburg

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij